Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

otravovala ma pri práci v záhrade, ale nakoniec si sadla a takto mi zapózovala
Reagovať na správu

Krásna póza, krásne foto... 
Reagovať na správu

pekná, a nebala si sa 
Reagovať na správu

Pekné 
Mala si ju jedným prstom pridržať, aby lepšie stála a možno by Ti dala medu alebo i niečo iné ... 
Reagovať na správu

Tá sa Ti vydarila.
Reagovať na správu

Veľmi pekné!!!!Marti gratulujem!!!!Celá séria je excelentná
Reagovať na správu

fotím cca 45 rokov, ak je to fotené z ruky, nemá ten záber chybu, v 1982 som chcel spraviť podobný záber včielky vylietajúcej z úľa, stálo ma to asi 15 žihadiel, ale to bol starý Pentacon six L, prajem príjemný deň a žiadne žihadlá, Ernest
Reagovať na správu

Ďakujem za pochvalu, je to naozaj fotené z ruky.Foťák mám vždy po ruke, keď pracujem v záhradke a občas sa mi aj podarí dobrý záber. Totiž hmyz i motýliky sú veľmi neposedné a kým si pripravím statív, tak sú dávno preč.
Reagovať na správu

Martula, kra'sna osic'ka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Reagovať na správu

Toto bude osa hojná Polistes nympha.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Marta Everlingová
Čas a miesto:
26. 05. 2009, Bratislava - Vrakuňa (u mňa na záhrade)
Popis:
takto mi zapózovala na liste maliny
Identifikácia:
Identifikoval RNDr. Vladimír Straka (Vladenko)
Ďalšie informácie:
ID: 154445; Zverejnené: 26. 05. 2009
Zaradené:
Ďalšie fotografie