Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

To je na leden výtečný nález.
Reagovať na správu

Super Tibore,vidím,že nezaháľaš s hľadaním ani v robote. 
Reagovať na správu

Dobrá firma, už ju aj huby žerú. 
Reagovať na správu

Paráda, a ja že k vám už prišla jar.
Reagovať na správu

fotit si nezabudol 
Reagovať na správu

Nam fajcarom sa dari... Gratulujem s januarskym nalezom! 
Reagovať na správu

jejéééj, Tibi! ahoooój

krásne si ich!
Reagovať na správu

No, typická "ozimnovka", no netypická pre zimu.
Reagovať na správu


ozimofka, zimofka 
je zaujimave, ze to rastlo v tych mrazoch, aj ked je to bolo medzi budovami vonku, t.j., ze tam asi boli chranene pred tymi najvacsimi mrazmi...
ale hlboko pod nulou tam bolo. Oldo mi dal nejake typy, v com hladat, ked to hodim pod sklo, co Stano? Nejak sa nevynadril, a to by ma zaujimalo. V utorok ma prednasku, asi sa pripravuje 
Reagovať na správu

Tak, teraz trocha nestíha a možno to aj prehliadol. Skús mu prípadne zaslať avízo správou. Je to veľmi zaujímavé.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Tibor Ozimý
Čas a miesto:
16. 01. 2009, Púchov
Popis:
na uskladnenom naštiepanom bukovom dreve na reznej ploche
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Exsikát existuje
priemer plodničiek asi 1mm, vyrastali z čierneho povlaku
bude sa mikroskopovať
Ďalšie informácie:
ID: 142534; Zverejnené: 19. 01. 2009
Zaradené:
Ďalšie fotografie