Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

chutnucka je, pekna jemna praca.
Reagovať na správu

...tiez som mal trochu farebny problem,ale len chvilku,nie hodinu 
a si to aj tak nie je ono 
Reagovať na správu

na ihlici sa ruzovkasta foti tazko(tiez som ju fotil ale radsej som ju nedal
) a viac menej skoro vsetky huby. clovek sa potom len trapi, ale ked to vyjde, vysledok potom stoji zato. 
Reagovať na správu

to mas pravdu ihlicie je problem,dnes som nasiel aj kopec h. smrekovych na ihlici a ani som nefotil 
Reagovať na správu

je to hodne narocne, hubu treba vacsinou upravovat zvlast a ihlicie zvlast. skratka pruser. 
Reagovať na správu

tak toho sa zatial stranim,selektivne zasahy - nie 
ale mozno casom zmenim nazor...
Reagovať na správu

ani ja to nemam rad, niekedy si ale neviem pomoct, ihlicie sa javi ako velmi odrazove.
budem musiet vymysliet nejaku specialnu techniku na tietenie aby som to eliminoval. hubu tienit inac a ihlicie inac. 
Reagovať na správu

tak to si pockam na vysledky 
Reagovať na správu

to ale budem musiet znovu do Malej Fatry, tu dole mam iba listy.
vsak v septembri ta pridem navstivit, tak si to odskusame. 
Reagovať na správu

tak to by si mal, dojdem aj s Janom Cervenkom, tak nech ma co urcovat.
a daj vychladit borovicku. 
Reagovať na správu

potrebujem presny datum,cely september zariadit neviem,takze dajte dost zavcasu vediet 
borovicku?zozeniem nejaku 52% domovinu 
Reagovať na správu

vypijem aj vitriol, vsak som byvaly vysokoskolak.
jasne, dam vediet zavcasu, ideme navstivit aj chalanov zo Zvolena, mozme vymysliet aj nieco spolocne. 
Reagovať na správu

Krasny ulovok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovať na správu

hej,bolo to dlhsim sklom,nemam stativ a dalej uz bola jama,takze s mojim vreckom ryze by som uz bol pod horizontom 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.