Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

jee ahoj, mile foto 
Reagovať na správu

gratulujem!! 
aké lepidlo ste použili?
Reagovať na správu

fotografiu povazujem za zaujimavu 
Reagovať na správu

pohoda, klídek a smrekáček 
Reagovať na správu

..jojo, je to on, našich lesov šampión.. 
Reagovať na správu

Inak dnes som "zorgazmoval" Jardu Malého a Michal Mikšíka - tam kde aj Teba. 8-) Nebolo to však už také dobré.
Reagovať na správu

Toto ma vôbec nenapadlo, keďže sme mali dosť starostí s organizáciou celej akcie a z mojej strany to nebolo až tak isté. Je pravda, že v podstate najpočetnejší hríb bol LeGalovej, čo bolo veľkým prekvapkaním aj pre mňa. Teda je ešte pravda, že ma najviac, veľmi milo, prekvapil Michalov nález suchohríba moravského! Iných hríbov výrazne menej, dupejňáky v podstate nespoznateľné - premočené, odfarbené. Až na koniec našiel Michal (kto iný
nejaký fotiteľný. Jarda ešte našiel jednu z príživnic.
Reagovať na správu

No vidíš, LeGalovej sa nám vyhýbal, tak som zvedavý na foto. Ako cisárky? Predpokladám, že už boli zožrané celé.
Reagovať na správu

Cisárky, tie tri, boli aj zožrané, ale hlavne premočené, čo oni veľmi neradi. Žiadne nové.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.