Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Nazdar, horolezci 
Reagovať na správu

no super ste sa vybrali. A to ste sa tam stretli? Každý z inej stany? Ja to nepoznám, tak mi to pribížte. Ďakujem.
Reagovať na správu

Ahaaa.. ved oni si niesli vrcholovu znacku so sebou
ktovie kde to nafotili... turisti -))
Reagovať na správu

Áno, odhalila si nás. Fotografia bola naaranžovaná pred hypertescom v Banskej Bystrici. To pozadie je kartónový plagát...
Reagovať na správu

Ej veru pekný to záber,počasie vám prialo,možno vám len závidieť.
Reagovať na správu

Momentálne u mňa v humne,vyberiem ho opäť v sobotu, aby sme mohli aj budúci týždeň niečo pridať.
Reagovať na správu

Hehe, teba postavím rovno pred tabuľu,by si vyzerala, keby som ťa ja vymaľoval...
Reagovať na správu

Jožko ani si sa nespotil??
Reagovať na správu

Ale trochu ano a poriadne sa vyfucal . Vyskovy rozdiel asi 650 m, nie sice az tak vela ale na zaciatok sezony dost
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing Jozef Herko
Čas a miesto:
27. 04. 2008, Nizke Tatry - Kozí chrbat
Popis:
Partia turistov - hubarov z BB a LO na vrchole Kozieho chrbta
Ďalšie informácie:
ID: 104628; Zverejnené: 27. 04. 2008, Model:DMC-LZ7; Clona:f/8.0; Čas:10/2500s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:61/10mm (35mm ekvivalent: 37)
Zaradené:
Ďalšie fotografie