Úvodná stránka » Diskusné fóra » Správy z iných médií »

Zázračná krajina húb alebo rozprávkový atlas húb pre deti


portret

roland vlastník stránok 18.11.2014 19:52

zázračná krajina húb alebo rozprávkový atlas húb pre deti OBR 498584 Hovorí sa: „Čo sa v mladosti naučíš, na starosť ako keď nájdeš!“ A platí to, samozrejme, aj pokiaľ ide o huby. A prečo by aj deti nemali zažívať tú úžasnú radosť, keď nájdu „praváka“? A vedieť, že okrem hríbov existujú aj ďalšie huby, ale aj také, na ktoré si treba dať pozor?

Nádherne ilustrovaná knižka pre deti vo veku asi 10 - 12 rokov, z pera detskej slovenskej spisovateľky Evy Hajdu rozpráva zaujímavé ale aj poučné rozprávky z lesa. So zatajeným dychom budú čítať dobrodružstvá Viki a Olivera, ktorí vďaka zázračnému nápoju sa ocitnú vo svete hub. Každá kapitola knižky je venovaná inému druhu huby a pripojený je aj jej obrázok, popis a význam huby. Kniha tak hravou formou zasväcuje deti do tajov "mäsa lesa" a vďaka nej sa možno aj na prírodu začnú pozerať inak. Veď v lese sa dá zažiť oveľa viac ako pri hre na počítači! Brožovaná kniha má 96 strán.
Knihu je možné ju objednať prostredníctvom web stránky (4,-€ + poštovné 3,-€) - http://www.regionpoprad.sk/sk/index.php?..., ale kniha je aj v knižnej distribučnej sieti, takže ju je možné zakúpiť aj v bežnom kníhkupectve. V tých menších asi len na objednávku. Cena knihy v kníhkupectve býva 7,-€.

Reagovať na správu

portret

bobineta atlasár, moderátor 19.11.2014 07:32

Myslim, ze prave takyto typ knizky ovplyvni vela deti v ich vybere zalub do buducnosti

Reagovať na správu

portret

mistraal pokročilý 22.11.2014 17:41

tak ako v čr knižka Houbeles pictus

Reagovať na správu