Úvodná stránka » Diskusné fóra » Správy z iných médií »

Malý medvedík


portret

serpico atlasár 19.4.2009 07:11

....dotyční zachránivší malého maca sa dotazovali na kompetentných miestach, čo s ním, a odpoveď...zaneste ho do hlbokého lesa, buď prežije alebo nie !!!,....a keď na druhý deň prišla šéfka CHKO Muránska planina, a pýtali sa jej, prečo tak neskoro,.. vraj je to otázka financíí !...
...celé nejaké čudné,...

Reagovať na správu

portret

sipovec 19.4.2009 10:31

Nie čudné. Choré!!!

Reagovať na správu

portret

serpico atlasár 19.4.2009 10:45

...nechcem uz nadavat, i ked ja mam na to vzdy len jeden vyraz,...

Reagovať na správu

portret

Andy (&y) atlasár 19.4.2009 13:10

... veľa povolaných, málo vyvolených. Ano nechať to na prírodu je jedna z možností, ale ak človek zapríčiňuje mnohé z problémov, ktoré prírode vznikajú, z môjho pohľadu je jeho povinnosťou aspoň čiastočne ich naprávať. Toto riešenie nápravou iste nie je. Len zbavením sa zodpovednosti.

Reagovať na správu

portret

korbačka 19.4.2009 14:46

V tomto prípade je rozhodovanie veľmi ťažké.Aj mne je macíka ľúto,je strašne milý,krásny,city pracujú.Ono to vyzerá asi veľmi kruto,že nechať ho napospas.Ale asi v hore mu bude lepšie,mať by si mala šancu nájsť svoje mláďa.Čo s ním oni spravia,kde ho dajú-fiančné dôvody-dajú ho,asi do ZOO-ak ho niekde budú chcieť.Medvieďa,to je veľký problém.Snáď by bolo dobré,keby dali verejnosti info,čo s ním urobili,aký má medvieďatko osud.Hora je hora,tam by patrilo.

Reagovať na správu