Úvodná stránka » Výskyt húb »

Aktuálny výskyt húb

Po zaregistrovaní Vašej e-mailovej adresy Vám budeme do Vašej elektronickej poštovej schránky zasielať informácie o aktuálnom výskyte húb vo vybraných oblastiach. Ak už viac nechcete dostávať informácie o aktuálnom raste húb, zvoľte si oblasť a svoju e-mailovú adresu si odregistrujte.

Vami zadaná e-mailová adresa nebude žiadnym spôsobom zneužitá a bude použitá len na zasielanie aktuálnych správ o raste húb vo vybraných oblastiach.


 
 
 
 

V zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojej e-mailovej adresy v databábaze stránok nahuby.sk. Čestne vyhlasujem, že vyššie uvedená e-mailová adresa je pravdivá a jej poskytnutie je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tento údaj môže byť spracovaný výlučne pre účely zaslania správ o výskyte húb.
Tento súhlas je kedykoľvek odvolateľný. Vašu žiadosť pošlite na e-mailovú adresu [email protected] alebo v zaslanom emaily kliknite na linku Zrušiť zasielanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje z našej databázy vymazané.


Oblasti rastu húb, z ktorých budete dostávať informácie: Označ všetko   Odznač všetko